Poradna pro krajany


Česká obec zajišťuje asistenční projekt pro krajany v pobrexitovém období. Pomáháme s vyřízením settled statusu, se zajištěním osobních dokladů,sociální situace. Česká obec též intervenuje v osobních případech, kdy čeští občané čelí disktiminaci, vystěhovávání ze svého obydlí.

V případě, že potřebujete naší pomoc použijte primárně níže přiložený formulář, nebo zašlete email na na info@ceskaobec.com.

Comenius School in the United Kingdom, zakladatel projektu Českých obcí spolupracuje s organizací Romodrom o.p.s.  pro kterou zajišťuje výkon sociálních služeb pro české krajany v období brexitu.

Žádost o asistenční servis

 
ano
ne
 
 
 
 
Vyřídit Settled statusu
Vyřídit cestovní pas
Čelím vystěhování z bytu
Jsem v hmotné nouzi
S řešením situace mého dítěte, s místním sociální oddělením
Čelím diskriminací
Ostatní
 
 
 
 
Žádám Českou obec v UK a Romodrom o.p.s. v ČR o poskytnutí sociální služby.
 
Souhlasím s GDPR
 
 

Souhlasím s podmínkami GDPR a uděluji tímto souhlas Comenius School UK (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje. Souhlasím, aby Comenius School UK poskytnul mé údaje organizaci Romodrom o.p.s. Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město IČO: 265 37 036